Начало Препоръчани Достойно представяне на КЛА „Оборище“ в полумаратон “Ремово-Блатца-Ракитово“

Достойно представяне на КЛА „Оборище“ в полумаратон “Ремово-Блатца-Ракитово“

На 10.10. 2020 година в гр.Ракитово се проведе 8-ми полумаратон “Ремово-Блатца-Ракитово“.

При отлична организация от страна на домакините, с участие на близо 200 човека от различни клубове в страната и прекрасно есенно време, атлетите стартираха в дистанции  5 км,10 км и 20 км.

КЛА “Оборище“- Панагюрище взе участие в проявата със 17 атлети, които се включиха в различните дистанции.

На 5 км при момичета, жени и девойки, Мариела Стоилова стана 5-та ,а Александра Кукова-6-та. При момчета, мъже и юноши- Марин Раленеков,Делчо Арбалиев и Христо Арбалиев се класираха 7,8 и 9-ти при общо 60 стартирали.

На 10 км на второ място със сребърен медал при жени се класира Таня Узунова, а бронза грабна Ивон Гърбешкова.

Лука Ралчев и Карлос Димитров станаха съответно 3-ти и 4-ти на 10 км.

В най-тежката дистанция от 20 км Иван Иванов се окичи със сребърен медал, а Момчил Поптолев е 7 -ми в генералното класиране.

Шампионка на 20 км от клуба стана Ралица Караколева , следвана от Николета Карабойчева.

Управителният съвет и треньорката Катя Кроснарова благодарят на състезателите си за отличното представяне, като изказват и най-сърдечна благодарност на Ротари клуб – Панагюрище в лицето на господата Любен Талев и Стоян Христов за обезпечаване превоза на отбора.