Начало Общество Две победи и една загуба за 12-годишните ни хандбалистки

Две победи и една загуба за 12-годишните ни хандбалистки

На 9 ноември в Свиленград се проведе първият кръг от Зоналното първенство на зона Тракия

В първата среща Панагюрище се наложи над Несебър с 19:5 /9:2/. Във втората среща победихме Хасково с 19:6 /7:3/
Третата среща с домакина Свиленград /миналогодишният шампион при 11-годишните/ бе изключително оспорвана. Полувремето завърши с гол аванс за домакините 5:6 .

Второто полувреме започна с много силна игра за панагюрските момичета ,които обърнаха мача и поведоха с 10:7. Последваха няколко грешки за нашият отбор и Свиленград се върна в мача, като накрая успя да поведе с два гола 13:15.
По наредба се играе лична защита, при която лесно могат да се допуснат фатални грешки.