Начало Спорт ХК „Панагюрище“ с поредна загуба (ВИДЕО)

ХК „Панагюрище“ с поредна загуба (ВИДЕО)

36
0

Мария МАСЛЕВА

handbal

Женският отбор на ХК “Панагюрище” домакинства днес на един от топ отборите в А група. Панагюрки посрещнаха отбора на ХК “Шумен‘98“ в зала „Арена Асарел“, в мач от десетия кръг на шампионата.

Двата тима започнаха равностойно мача и първото полувреме завърши при резултат 10:10.

През второто полувреме гостенките поведоха в резултата и нашите момичета непрекъснато се опитваха да ги догонят.

Публиката в залата остана недоволна от честите дузпи, отсъждани в полза на шуменки. Голяма част от зрителите дори напуснаха демонстративно срещата.

Срещата завърши с разлика от 5 гола в полза на гостенките – 25:30.

По време на срещата Й. Тодорова и С. Коруджиева от ХК „Панагюрище“ получиха жълти картони.

Състав на ХК „Панагюрище“: Й. Тодорова, Ст. Добрева, Н. Шилева, С. Коруджиева, П. Цветанкова, С. Пашова, М. Чардакова, Е. Чолакова, С. Цветанкова, Г. Иванова, М. Маслева, К. Предьова, Р. Ильова.

Състав на ХК „Шумен‘98“: В. Рачева, М. Петкова, Д. Савева, Д. Илиева, Д. Христева, Б. Атанасова, Х. Драганова, И. Иванова, К. Събо, Г. Христова

В следващия кръг панагюрските хандбалистки ще гостуват на лидера в групата си “Свиленград-ПУ”. Срещата ще се играе на 13 февруари от 14:00 часа в Свиленград.

ХК „Панагюрище“ се намира на последната позиция във временното класиране с девет загуби и само една победа.