Начало Препоръчани Илиян Кузманов първи в клас EXPERT в частичното неофициално класиране след специалния...

Илиян Кузманов първи в клас EXPERT в частичното неофициално класиране след специалния тест в   Six Days Crazy Job

Пананагюрецът Илиян Кузманов стана първи в своя клас EXPERT в частичното неофициално класиране след специалния тест вчера, 14 август, когато за пореден път бе даден старт на  Six Days Crazy Job. Международната екстремна надпревара събира световния ендуро елит край Енина, Казанлък. В състезанието участват пилоти от България, Австрия, Германия, Австралия и други, а организаторите от мотоклуб Crazy Job обещават поредното приключение с много адреналин и приятни емоции.

Надпреварата е единствена по рода си у нас с такъв формат: тя се провежда в 6 дни, като започва с атрактивен пролог, който е на затворено трасе край село Енина. Следват четири дни навигация, през които в рамките на 700 км изключително трудно ендуро, трябва да бъдеш едновременно най-бърз и да опазиш мотоциклета си без повреди.