Начало Спорт „Марек” записа категорична победа с 3:0 над „Струмска слава”

„Марек” записа категорична победа с 3:0 над „Струмска слава”

„Марек” записа категорична победа с 3:0 над „Струмска слава” и продължава да е лидер в Югозападната „В” група. И трите гола за дупничани паднаха през втората част на мача, като точен за 1:0 бе Иван Янчев в 72-ата минута. Само 3 минути по-късно 2:0 направи Борислав Кралев, който засече подаване на Тодор Христов.

Класическото 3:0 пък оформи в самия края на срещата Христо Габеров след самостоятелна акция и детинска грешка на стража на „Струмска слава” Васил Василев.

Домакините дадоха неприятна жертва през първата част на мача, след като титулярният вратар Даниел Белчев бе заменен принудително от Пламен Младенов заради счупен пръст на ръката.

Трите точки за „Марек” задържат отбора формално на първото място във временното класиране с актив от 45 точки.