Начало Спорт Младшата на „Оборище“ надви велинградчани с 3:0

Младшата на „Оборище“ надви велинградчани с 3:0

46
0

Мария МАСЛЕВА

obor-mladsha

Юношите младша възраст „Оборище II“ надвиха тима на „Чепинец“ (Велинград) в мач от XV кръг на ОФГ Пазарджик, който се игра днес на помощното игрище на стадион „Орчо Войвода“.

Мачът започна равностойно за двата отбора. През първото полувреме завърши без голове.

След почивката резултата за „Оборище“ бе открит от Марко Макариев, след асистения на Иван Узунов. Минути по-късно Константин Цветков подаде от тъч на Иван Узунов, който отбеляза втория гол в мача. Преди последния съдийски сигнал Узунов отново се разписа във вратата на гостите, този път след отлична асистенция на Добромир Ерелийски. По този начин бе отбелязан крайния резултат в мача 3:0.

Това бе вторият сблъсък между „Оборище II“ и „Чепинец“ (Велинград). При предишната среща велинградчани надвиха нашите момчета с 3:2.