Начало Спорт Оборище – Ботев Ихтиман 2:2 на полувремето

Оборище – Ботев Ихтиман 2:2 на полувремето

Отборът на „Оборище“ Панагюрище и „Ботев“ Ихтиман завършиха 2:2 в контролата, която започна около 19.45 на стадиона в Царско село. В първите минути ихтиманци изненадаха и набързо поведоха с 2:0  с голове в 6 и 10 минута. в 28-та Оки намали след подаване на Ивайло Димитров – Шведа. Оборище започна в следния стартов състав: Сайков, Димов, Василев, Парпулов, Цветков, Здравков , Гоговски, Димитров, Адемов, Оки , Нетов.

През втората част „Оборище“ имаше предимство и в 75-тата минута се стигна до изравняване. Иван Колев бе изведен срещу вратаря на ихтиманци и изравни с поредния си гол в контролите. През втората част на терена се появиха новите попълнения Иван Иванов и Мурат Ибрахим, като и Каптиев, Никола Иванов – Шейха, Ели Маркес, Бахъров и Кузманов.