Начало Препоръчани Оборище е на 4-то място във временното класиране, след победа над Левски...

Оборище е на 4-то място във временното класиране, след победа над Левски Чепинци

Оборище
Оборище

Победа с 1:2 записа Оборище като гост на Левски Чепинци в мач от XXI кръг на първенството в Югозападната трета дивизия.

Войводите откриха резултата още в 4-та минута, след като бе отсъдена дузпа за нарушение срещу Кременлиев, голът реализира Георги Нетов. Резултатът стана 0:2 за Оборище в 16-та минута, когато Васил Тачев излезе сам срещу вратаря на домакините и беше точен.

До края на срещата Войводите пропуснаха още куп възможности да отбележат. Домакините успяха да намалят разликата в 70-та минута с гол на Геров.

С контузии от мача излязоха Ивайло Аврамов (на полувремето) и Васил Тачев – в края на срещата.

Юношата Кристиян Димитров отново беше титуляр, а брат му – Димитър Димитров, също влезе в игра в края на второто полувреме.

С тази победа отборът се изкачи на 4 място във временното класиране.

Снимка: Архив