Начало Спорт „Оборище“ и „Марица“ (Пловдив) си стиснаха ръцете за 1:1

„Оборище“ и „Марица“ (Пловдив) си стиснаха ръцете за 1:1

22
0

Мария МАСЛЕВА

13835899_10154339689664293_1672797888_o

Тимът на “Оборище” записа равенство с 1:1 срещу третодивизионния “Марица” (Пловдив). Срещата се игра днес на стадион “Орчо Войвода” в Панагюрище.

„Оборище“ излезе на терена в следния стартов състав: Александър Витанов,Николай Димитров,Владимир Айтов,Николай Парнаров,Христо Стамов,Никола Иванов/к/,Тейлър Салабюр,Васил Тачев,Кирил Личев,Христо Кирев,Ели Маркес

В началото на полувремето „Оборище“ записаха два пропуска.По един на Кирил Личев и Христо Кирев.

Резултатът бе открит в 31 минута с удар с глава на Христо Стамов след изпълнение на ъглов удар.

В началото на второто полувреме Свилен Щерев имаше доста добро голово положение, но пропусна.

В 68-мата минута Венцислев Гюзлев изравни резултата.

Минути преди края на мача Свилен Щерев отново пропусна, след като топката се удари в гредата на пловдивчани.

Срещата завърши при резултат 1:1.