Начало Спорт „Оборище“ и „Славия“ не се победиха в Банско

„Оборище“ и „Славия“ не се победиха в Банско

Panagurishte_oborishteПри резултата 1:1 завърши контролата на „Оборище“ в Банско. Мачът се игра на стадиона в планинския курорт при жега над 39 градуса. Първото полувреме премина равностойно, но в 35-та минута „белите“ поведоха след гол от дузпа. Пет минути по-късно Шейха тресна гредата от пряк свободен удар.

През втората част мачът бе равностоен, а „Оборище“ успя да изравни. В 72-та минута Каптиев проби отдясно, след което подаде на Иван Колев и той успя да изравни.

Ето и съставът на „Оборище“: Яначков, Тафров, Ив. Димитров, Василев, Димов, Адемов, Маркес, Н. Иванов, Гоговски, Каптиев, Колев. През втората част влязоха Сайков, Парпулов, Здравков, Кузманов, а дебют направи новото попълнение Калоян Цветков. За „Оборище“ не играха Нетов и Оки, които лекуват леки травми. Изпълнителният директор Георги Славчев определи проверката като добра и полезна, въпреки тежкото време.