Начало Спорт Оборище изигра най-добрия си мач за сезона, остава в професионалния футбол

Оборище изигра най-добрия си мач за сезона, остава в професионалния футбол

„Воеводите“ победиха в Панагюрище претендента за влизане в А група Септември (София) с 2:0, като по този начин го изпратиха на бараж. Борис Галчев и компания ще играят срещу победителя от двойката Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана, за влизане в Първа лига.

И двата гола за Оборище бяха дело на Георги Нетов. Той се разписа в 42-та минута, а след това удвои в 55-та минута.

Така Оборище завърши сезона с 37 точки, като остана във Втора лига.

IMG_2360

С чудесните си изяви вратарят на Оборище Христо Стефанов обезсърчи противниковите нападатели и се превърна в един от героите на мача.

Играчите на Емил Велев доказаха, че имат потенциал да бъдат сериозен фактор във Втория ешалон на българския футбол.