Начало Спорт „Оборище“ надделя над Евроколежа с 2:1, Славчев игра 20 минути

„Оборище“ надделя над Евроколежа с 2:1, Славчев игра 20 минути

12647145_1309567545736039_457508209034669123_nЧетвъртата си поредна победа в контролите записа днес тимът на „Оборище“. На стадиона в пловдивското село Царимир възпитаниците на Танчо Калпаков победиха тимът на „Евроколеж“ – Пловдив с 2:1. Головете паднаха през първата част, като Станимир Ковачев изведе „колежаните“ напред още в петата минута. Само четири минути по-късно новото попълнение Янко Ангелов изравни като засече с глава центриране на Никола Иванов – Шейха от корнер. Същото упражнение повтори Ангел Парпулов в 32-та минута и с това оформи крайния резултат. През втората част в игра се появиха възстановеният Георги Нетов и юношата Стойно Солаков. В 70-тата минута на терена излезе и изпълнителният директор Георги Славчев, който игра до последния съдийски сигнал като централен нападател. Припомняме, че 47-годишният бивш национал започна кариерата си в „Левски“ именно като типична „деветка“. Ето и стартовия състав на „Оборище“:
88 Кръстьо Кръстев, 5 Заприн Голачки, 22 Ангел Парпулов ,17 Ивайло Димитров, 4 Иван Иванов,13 Никола Иванов /к/ ,16 Калоян Цветков,18 Владимир Бахъров, 10 Янко Ангелов ,21 Росен Колев, 9 Шабан Османов