Начало Спорт „Оборище“ отпадна от турнира за Купата на България, „Бяга“ бие с дузпи

„Оборище“ отпадна от турнира за Купата на България, „Бяга“ бие с дузпи

10595871_530135693753909_1561560396_nИзненадващо „Оборище“ отпадна от турнира за Купата на България, след като загуби от отбора на „Бяга“ с 4:1 след изпълнение на дузпи. В редовното време срещата завърши 1:1, а голът за „Оборище“ отбеляза Денис Стоилов в средата на първото полувреме, но към края на мача домакините изравниха. В последната минута на редовното време вратарят Ангел Юсев хвана една топка извън границите на наказателното поле и бе изгонен. Това наложи за дузпите на вратата да застане защитникът Иво Райков. Панагюрци пропуснаха 3 дузпи и за следващия кръг се класира отборът на „Чико“.

Съставът на „Оборище“: Юсев, Райков, Парпулов, Узунов, Борисов, Стойков, Нетов, Стоилов, Окечукво, Чилингиров, Георгиев /Дечев, Андреев, Маркес/