Начало Препоръчани Оборище (Панагюрище) отстъпи пред ЦСКА 1948, стигна се до разправии между футболистите

Снимка SPORTAL

Отборът на ЦСКА 1948 записа победа с 3:1 в днешната контрола с Оборище (Панагюрище).

Грозни сцени обаче белязаха проверката, след като през второто полувреме се стигна до разправии между футболистите, които за щастие, завършиха без последици.

Резултатът бе открит още в третата минута, когато Андон Гущеров се разписа директно от фаул. В 32-ата, Денислав Александров покачи на 2:0 след точен изстрел с глава, а малко след това, Мариян Огнянов оформи класическото 3:0.

В 61-ата минута, Георги Нетов отбеляза почетно попадение за своя отбор, разписвайки се във вратата след много силен, хубав шут от разстояние, след който топката попадна в далечния ъгъл.