Начало Общество Оборище писа двойка на Септември(Симитли)

Оборище писа двойка на Септември(Симитли)

Оборище набира деца
Оборище се наложи с 2:0 над Септември (Симитли) в мач от 25 кръг на първенството в Югозападната Трета лига. И двата гола паднаха през втората част – Г. Стефанов откри резултата от дузпа(52 мин.), а Кременлиев увеличи преднината в 90 мин.
Стартови състави за мача Оборище – Септември Симитли
Оборище: Акалски, Георгиев, Руйчев, Кременлиев, Маджиров, Ем. Колев, Петров(Наплатанов), Христов(Бахъров), Н.Колев, Тачев(Л.Георгиев), Стефанов (Капитан);
Септември: Узунов, М. Илиев (Капитан), Тунчев, Л. Илиев, Вакадинов, Каптиев, Гогов, Иванов, Петров, Топузов, Хазуров;
Лидерът Хебър се затрудни, но все пак победи като гост последния в класирането Велбъжд (Кюстендил). Футболистите на Николай Митов прибавиха нови три точки към актива си, след като надиграха с 3:0 като гост записалия повече от положителни резултати тази пролет тим на домакините.

С успеха клубът от стадион „Георги Бенковски“ запази аванса си от четири точки пред втория Оборище (Панагюрище). Хебър продължава да бъде лидер с 63 точки, следван от Оборище с 59.

Правещият фурор напоследък Спортист (Своге) пък записа четвърта поредна победа, след като се наложи с 2:1 като гост на Пирин (Разлог). Истински голови фиести пък се развихриха в Петрич и Сандански. Беласица и Балкан (Ботевград) завъртяха 4:4 на „Цар Самуил“, а на „Спартак“ Вихрен и Сливнишки си размениха по три гола.