Начало Спорт „Оборище“ разби „Места“- Хаджидимово с 4:0, оглавяваме временното класиране в групата

10595871_530135693753909_1561560396_nСлед  равенството в двубоя „Пирин“ Гоце Делчев – „Сливнишки герой“, панагюрци оглавяват временното класиране

Футболистите на „Оборище“ разбиха с4:0 като гости „Места“ Хаджидимово. Хеттрик за победата отбеляза Денис Стоилов. Той откри резултата още в 20-та минута след като надбяга отбраната на домакините. С още два индивидуални пробива Стоилов оформи хеттрик през втората част. Деян Борисов оформи резултата в 86-тата минута с глава. След мача помощник -треньора Васил Гърков коментира, че е доволен от играта на отбора. „Контролирахме мача от първата до последната минута, изпуснахме и много положения. В началото имаше някаква еуфория у домакините,но бързо ги пречупихме“,заяви Гърков. В същото време в дербито на кръга „Пирин“ Гоце Делчев и „Сливнишки герой“ завършиха наравно и „Оборище“ оглави класирането във „В“ Югозападна група.

Съставът на „Оборище“: Дебърлиев, Райков/Андреев/, Г. Иванов, Узунов, Дечев /Борисов/, Маркес, Н. Иванов, Стойков, Нетов /Чилингиров/, Младенов, Стоилов.