Начало Спорт „Оборище“ с победа в първата контрола за годината

„Оборище“ с победа в първата контрола за годината

IMG_4019

„Оборище“ записа победа в първата си контрола за годината. Тимът, воден от Емил Велев и Румил Жотев, се наложи над „Вихрен“ (Сандански) с 2:1 днес.

Домкините от Сандаснки откриха резултата първи, но в 25-тата минута, чрез страхотен 25-метров гол, Свилен Щерев от „воеводите“ изравни за 1:1. Така приключи и първото полувреме.

През второто полувреме „Оборище“ излезе на терена с напълно обновен състав, като по този начин в играта се включиха всички футболисти от тима.

В 67-та минута, след извеждащо подаване на Антонио Цанков, победния гол отбеляза Васил Тачев, с което оформи и крайния резултат от 2:1 за „Оборище“.