Начало Общество Оборище с победа 2:0 над Сливнишки герой

Оборище с победа 2:0 над Сливнишки герой

домакинска победа Оборище

Оборище(Панагюрище) записа 7-ми успех в първенството на Трета ЮФЛ, след като надделя като гост над Сливнишки герой(Сливница) с 2:0.

Мачът беше от отложения 13-ти кръг и се игра на добър за футбол терен в Сливница.

Панагюрци откриха резултата в 19-та чрез Иван Мишев, който се разписа за 0:1 след директно изпълнение на пряк свободен удар.

10 минути по-късно гостите останаха в намален състав заради пресилено изгонване на вратаря Христо Матев.

Макар и с човек по-малко на терена „войводите” показаха компактна игра срещу вдигналите се на щурм сливнинчани.

Развръзката на мача настъпи 10 минути преди края на срещата, когато при една контра Иван Мишев матира за втори път отбраната на Героя, фиксирайки крайното 0:2 за Оборище.

В събота панагюрци ще имат пореден сериозен тест. Четата на Танчо Калпаков приема на „Орчо войвода” лидера в подреждането Миньор(Перник).

Граовци са без загуба след изиграните до момента 12 кръга.