Начало Спорт „Оборище“ с поредна победа – 1:0 с „тигрите“

„Оборище“ с поредна победа – 1:0 с „тигрите“

12661767_1311660805526713_4642077060947579123_n„Оборище“ постигна петата си поредна победа в предсезонните контроли днес. На терена в комплекса „Царско село“ възпитаниците на Танчо Калпаков победиха с 1:0 „Витоша“ Бистрица. Голът във вратата на бившите си съотборници отбеляза Владимир Бахъров още в 15-ата минута. В 41-та Шабан Османов пропусна да отбележи и дузпа. През втората част се появиха на терена Нетов, Парпулов, Цанков, Солаков и Кузманов. В 77-та минута бе отстранен от игра Ивайло Димитров – Шведа, но той бе заменен от Солаков, каквито са неписаните правила в контролните мачове. Ето и стартовия състав на „Оборище“:
Ивайло Яначков , Петър Альошев, Мартин Димов , Иван Иванов , Ивайло Димитров,Никола Иванов – Шейха,Калоян Цветков,Янко Ангелов , Елидиано Маркес, Шабан Османов , Владимир Бахъров.

Снимки и информация: fcoborishte.com