Начало Препоръчани Оборище срази Балкан(Благоевград) с 4:0

Оборище срази Балкан(Благоевград) с 4:0

домакинска победа Оборище

Оборище записа първа победа от началото на сезона в Югозападната Трета лига.В мач от 2-рия кръг панагюрци разбиха на своя „Орчо войвода” гостуващия Балкан(Ботевград) с 4:0.Гостите първи нанесоха опасен удар в 11-та минута, спасен от вратаря на домакините Кирил Акалски. Две минути по-късно обаче – в 13-та – те останаха с човек по-малко. Червен картон получи Ивайло Цветанов за грубо нарушение срещу Георги Кременлиев.Домакините откриха в 29-та минута чрез Никола Колев, а в 40-тата Васил Тачев нацели страничния стълб на вратата на Балкан.Така първото полувреме завърши при резултат 1:0. След почивката Оборище доминираше тотално на терена и логично вкара нови 3 попадения.Два гола паднаха само в рамките на 13 минути. В 49-та точен бе Стоилков, а в 58-та – Васил Тачев.Крайното 4:0 за Оборище оформи Георги Нетов от дузпа в 74-та минута.

Състав и смени: Акалски, Кременлиев, Ст.Георгиев, Дяков, Руйчев, Вешев, Нетов (Капитан), Тачев, Мишев, Стоилков, Иванов;(Колев,Наплатанов,Кр. Димитров)

Класиране след 2 кръг:

1. Вихрен 1925 (Сандански) 2 2 0 0 3:0 6
––––––––––––––––––––––-
2. Миньор (Перник) 2 2 0 0 3:0 6
3. Рилски спортист 2011 (Самоков) 2 1 1 0 4:2 4
4. Перун 1978 (Кресна) 2 1 1 0 2:1 4
5. Оборище (Панагюрище) 2 1 1 0 4:0 4
6. Кюстендил (Кюстендил) 2 1 1 0 2:1 4
7. Спортист 2009 (Своге) 2 1 0 1 3:4 3
8. Септември (Симитли) 1 1 0 0 3:1 3
9. Сливнишки герой (Сливница) 2 1 0 1 4:3 3
10. Чавдар (Етрополе) 2 0 1 1 5:7 1