Начало Спорт Оборище взе с 2:1 първата си контрола в Раковски

Оборище взе с 2:1 първата си контрола в Раковски

261082_179538348738970_1891639623_nПобеда с 2:1 записа отборът на „Оборище“ в първата си контрола, играна днес при зверска жега в Раковски срещу едноименния тим. Първото полувреме премина равностойно, но положение пред вратите липсваха. През втората част вачът се изостри и домакините поведоха с попадение в 68-та минута. Оборище се опита да направи обрат и това се случи с две късни попадения. Най напред Мартин Дечев отбеляза след самостоятелна акция в 80-та минута. В края на мача Георги Иванов- Гонзо даде победата на панагюрци. Наставникът Костадин Ангелов започна със следния състав:
Дебърлиев, Райков, Узунов, Минков, Захариев, Стойков,Андреев, Никола Иванов, Манчев, Дечев,Чилингиров.
Като смени влязоха Нетов, Кузманов, Стоян Георгиев, Г. Иванов.

Съставът на Раковски беше воден от бившия наставник на Оборище Краси Манолов – Малкия Орел, а в отбора имаше и биви играчи на панагюрския тим – Илиян Енчев, Димитър Грабчев и Емил Аргиров – Животното.