Начало Препоръчани Оборище взе трите точки в домакински мач със Сливнишки герой (ГАЛЕРИЯ)

Оборище взе трите точки в домакински мач със Сливнишки герой (ГАЛЕРИЯ)

Победа с 1:0 срещу Сливнишки герой записа Оборище в мач от 26-я кръг на Югозападната трета лига.

Срещата ще бъде запомнена с огромен брой пропуснати възможности от домакините. Точен в 73-та минута беше Георги Кременлиев.

Поздравявам момчетата за атрактивната игра и себераздаването. Ядосвам се, че през първото полувреме не успяхме да реализираме от общо създадените деве чисти положения и да зарадваме нашите фенове с по-изразителна победа.През втората част противникът успя да направи три опасни атаки, които са резултат на умората на нашите футболисти, които преди 2 дни играха на много тежък терен срещу много силен противник далеч от Панагюрище. Виждате, че моите футболисти във всеки мач се стараят и дават всичко от себе си. Поздравявам и главния съдия на срещата Георги Иванов за авторитетното съдийство. Следва много труден мач срещу сериозен противник, следващата събота в Ботевград срещу местния Балкан. Досега имаме само една допусната загуба и то от Марек Дупница. Надявам се да продължим с постоянството и да се възнагради трудът на момчетата, защото те успяха да намалят разстоянието, което ги дели от 5-то място в класирането от 9 точки в началото на полусезона на 3 точки. Не това е поставената ни цел, но естествено момчетата са вдъхновени да докажат, че заслужават по-предно класиране.“ – коментира старши-треньорът на Оборище Кириякос Георгиу.