Начало Спорт „Оборище“ загуби домакинската си контрола срещу „Хебър“

„Оборище“ загуби домакинската си контрола срещу „Хебър“

124
1

Мария МАСЛЕВА

OBORISHTE

Загуба с 1:3 записаха днес футболистите на „Оборище“ срещу възродения „Хебър-1918“ (Пазарджик). Това бе първата домакинска контрола на тима преди сезон 2016/2017. Треньорът Танчо Калпаков използва всички свои налични играчи като пусна в игра две различни единайсеторки.

През първото полувреме „Оборище“ излезе на терена в следния стартов състав: Александър Витанов, Христо Стамов, Петър Альошев, Илиян Гаров, Ели Маркес /к/, Христо Кирев, Владимир Айтов, Кирил Личев, Свилен Щерев, Васил Тачев, Б. Карамфилов

Резултатът бе открит още в 15-тата минута, когато Александър Димитров се разписа за „Хебър“. В 25-тата минута „Оборище“ изравни, чрез самостоятелен пробив на Свилен Щерев. До края на първото полувреме панагюрци пропуснаха няколко изгодни положения за гол, а попадение на Васил Тачев във вратата не бе зачетено.

През втората част Танчо Калпаков заложи на следните футболисти:: Александър Витанов, Николай Парнаров, Николай Димитров, Ангел Парпулов, Антонио Цанков, Емил Камберов, Теодор Стефанов, Никола Иванов /к/,Стойно Солаков, Петър Челебиев, Борис Малев

В 54-тата минута Александър Димитров отново отбеляза за „Хебър“ и така изведе тима напред в резултата. В последната минута от редовното време пазарджиклии оформиха крайния резултат в срещата 1:3.

Мачът премина при слаб зрителски интерес. Повече от половината от трибуните на стадиона останаха празни.

Още снимки от срещата можете да видите ТУК.