Начало Препоръчани Оборище загуби с 4-0 гостуването си на Атлетик Куклен в контролна среща...

Оборище загуби с 4-0 гостуването си на Атлетик Куклен в контролна среща днес

Оборище загуби с 4-0 гостуването си на Атлетик Куклен в контролна среща днес сутринта.

Мача се изигра в 10:00 ч. на стадиона в Куклен.
Първото полувреме свърши при 2-0 като домакините отбелязаха в края на полувремето в 35 и 38 минута. Иван Георгиев от състава на Оборище пропусна да изравни в 37-та минута след като бе изведен сам срещу вратаря.

През второто полувреме домакините отбелязаха още две попадения. Едното в 50-та минута, а Пресиян Христов допусна автогол в 75 минута след ъглов удар.
От състава на Оборище отсъстваха Стенислав Георгиев и Георги Кременлиев, който лекува контузия.

Треньорът на Оборище пусна в игра и доста от юношите на клуба. Кристиян Димитров и Красимир Реджов влезнаха на полувремето. Христо Маринов и Мартин Евтимов играха по 25 минути.