Начало Спорт „Оборище“ загуби срещата с „Добруджа“

19
0

Мария МАСЛЕВА

obor

Отборът на „Оборище“ загуби гостуването си на „Добруджа“ в 22-ри кръг на „Б“ група. Мачът се игра днес на стадиона в град Добрич. Головете паднаха през първото полувреме от срещата. Домакините откриха резултата още в 6- тата минута. Футболистът на „Оборище“ Иван Колев изравни в 17-тата минута. Минути по-късно Владимир Бахъров излезе сам срещу вратаря , но не успя да отбележи. Последва удар в страничната греда, дело на Иван Колев, след което топката се върна в полето, но за жалост нямаше кой да я вкара в мрежата. В 28-мата минута домакините поведоха с 2-1 след бърза контраатака.

„Оборище“ излезе в следния стартов състав в днешния двубой: Ивайло Яначков ,Ивайло Димитров ,Петър Альошев , Мартин Димов , Христо Стамов , Иван Иванов , Никола Иванов / к / ,Калоян Цветков , Елидиано Маркес Лима , Владимир Бахъров , Иван Колев.