Начало Препоръчани Оборище записа равен 3:3 срещу Гигант Съединение

Оборище записа равен 3:3 срещу Гигант Съединение

При 3:3 завърши днешната първа контрола на Оборище срещу Гигант Съединение.

Титулярният състав беше следният: Пресиян Христов, Иван Янчев, Иван Великов, Стенислав Георгиев, Даниел Димитров, Богомил Христов, Николай Димитров, Георги Георгиев, Иван Георгиев, Георги Нетов и Васил Тачев.

Резултатът за Оборище откри Георги Нетов в 8-та минута, след асистенция на Георги Георгиев-Гайдата. 10 минути по-късно гостите изравниха. Положения създадоха Васил Тачев, който уцели и греда, Иван Георгиев и Богомил Христов.

В 50-та минута Нетов отново даде преднина на Оборище. В 63-та минута Гигант възстановиха равенството.

В 83-та минута Христо Кирев вкара за 3:2, а гостите успяха да изравнят в последната секунда на мача.

През второто полувреме в игра влязоха Стилиян Димитров, Красимир Реджов, Даниел Чаушев, Христо Кирев, Стоян Жулев, Мариян Наплатанов, Кристиян Димитров.

Треньорът Кириякос Георгиу даде игрово време на всички юноши на Оборище, които тренират с мъжете:

Христо Маринов – 45 минути

Мартин Евтимов влезе в 72-та минута

Никола Кроснаров и Илиян Пиронков влязоха в 83-та минута.

Следващата контрола е тази събота от 10:00 часа с Атлетик Куклен, на стадиона в Куклен.