Начало Спорт Панагюрчета се класираха на трето място в Национален риболовен турнир за деца...

Панагюрчета се класираха на трето място в Национален риболовен турнир за деца до 14 г

16
0

2811_pagesНационалното ловно-рибарско сдружение “Съюз на ловците и риболовците в България” организира и проведе за 11-ти пореден път Национален риболовен турнир за деца до 14 годишна възраст. Тази година надпреварата се състоя на яз. “Сопот”, край Троян. Участваха 28 деца от 9 сдружения. Вечерта преди състезанието се състоя традиционната викторина на риболовна тематика, стрелба с лък, игри и лагерен огън. Наградният фонд за викторината и състезанието беше обезпечен от Националната ловно-рибарска организация. Отличията бяха връчени от г-н Милко Недялков – Областен управител на Област Ловеч и г-н Васил Василев – Главен секретар на НЛРС-СЛРБ. Българската федерация по риболовни спортове имаше изненада за победителя в индивидуалното класиране. Г-н Валентин Симов – главен секретар на федерацията зарадва Светослав Цочев с риболовна макара за фидер. Отборно класиране І място – Ловно-рибарско дружество Троян ІІ място – Ловно-рибарско дружество Велико Търново ІІІ място – Ловно-рибарско дружество Панагюрище Индивидуално класиране І място – Светослав Цочев – от Троян ІІ място – Борислав Нанков – от Троян ІІІ място – Димитър Тодоров – от Троян