Начало Спорт Програма за пролетния полусезон в Югозападна В АФГ

Програма за пролетния полусезон в Югозападна В АФГ

СПОДЕЛИ
restorant

ЮГОЗАПАДНА   В   АФГ – 2012/2013 г. – ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН

 

П Р О Г Р А М А

 

 

 

 

участващи отбори:

 

ФК

БОТЕВ 1921 /ИХТИМАН/

ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/

ВИТОША /БИСТРИЦА/

ВИТОША /ДОЛНА ДИКАНЯ/

ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/

МАРЕК /ДУПНИЦА/

МЕСТА /ХАДЖИДИМОВО/

МИНЬОР /БОБОВ ДОЛ/

ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/

ОФК ПИРИН /БЛАГОЕВГРАД/

ПЕРУН /КРЕСНА/

РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/

СЕПТЕМВРИ /СОФИЯ/

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/

СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/

ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/

 

 

 

М. МАРТ                                    16 КРЪГ 03.03.2013 г. /неделя/ – 15.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВЕЛБЪЖД

ОБОРИЩЕ

 

ОФК ПИРИН

СТРУМСКА СЛАВА

 

МЕСТА

МАРЕК

 

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

ПЕРУН

 

ВИТОША БИСТР.

СЕПТЕМВРИ

 

РИЛСКИ СПОРТИСТ

ЧЕПИНЕЦ

 

ВИТОША Д. ДИК.

ГЕРМАНЕЯ

 

МИНЬОР

БОТЕВ

 

 

 

 

 

17 КРЪГ10.03.2013 г. /неделя/ – 15.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

МИНЬОР

ВЕЛБЪЖД

 

БОТЕВ

ВИТОША Д. ДИК.

 

ГЕРМАНЕЯ

РИЛСКИ СПОРТИСТ

 

ЧЕПИНЕЦ

ВИТОША БИСТР.

 

СЕПТЕМВРИ

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

 

ПЕРУН

МЕСТА

 

МАРЕК

ОФК ПИРИН

 

СТРУМСКА СЛАВА

ОБОРИЩЕ

 

 

 

18 КРЪГ – 17.03.2013 г. /неделя/ – 15.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВЕЛБЪЖД

СТРУМСКА СЛАВА

 

ОБОРИЩЕ

МАРЕК

 

ОФК ПИРИН

ПЕРУН

 

МЕСТА

СЕПТЕМВРИ

 

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

ЧЕПИНЕЦ

 

ВИТОША БИСТР.

ГЕРМАНЕЯ

 

РИЛСКИ СПОРТИСТ

БОТЕВ

 

ВИТОША Д. ДИК.

МИНЬОР

 

 

 

19 КРЪГ – 24.03.2013 г. /неделя/ – 15.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВИТОША Д. ДИК.

ВЕЛБЪЖД

 

МИНЬОР

РИЛСКИ СПОРТИСТ

 

БОТЕВ

ВИТОША БИСТР.

 

ГЕРМАНЕЯ

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

 

ЧЕПИНЕЦ

МЕСТА

 

СЕПТЕМВРИ

ОФК ПИРИН

 

ПЕРУН

ОБОРИЩЕ

 

МАРЕК

СТРУМСКА СЛАВА

 

 

 

20 КРЪГ – 31.03.2013 г. /неделя/ – 15.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВЕЛБЪЖД

МАРЕК

 

СТРУМСКА СЛАВА

ПЕРУН

 

ОБОРИЩЕ

СЕПТЕМВРИ

 

ОФК ПИРИН

ЧЕПИНЕЦ

 

МЕСТА

ГЕРМАНЕЯ

 

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

БОТЕВ

 

ВИТОША БИСТР.

МИНЬОР

 

РИЛСКИ СПОРТИСТ

ВИТОША Д. ДИК.

 

 

 

 

 

М. АПРИЛ                                  21 КРЪГ – 07.04.2013 г. /неделя/ – 16.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

РИЛСКИ СПОРТИСТ

ВЕЛБЪЖД

 

ВИТОША Д. ДИК.

ВИТОША БИСТР.

 

МИНЬОР

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

 

БОТЕВ

МЕСТА

 

ГЕРМАНЕЯ

ОФК ПИРИН

 

ЧЕПИНЕЦ

ОБОРИЩЕ

 

СЕПТЕМВРИ

СТРУМСКА СЛАВА

 

ПЕРУН

МАРЕК

 

 

 

22 КРЪГ – 14.04.2013 г. /неделя/ – 16.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВЕЛБЪЖД

ПЕРУН

 

МАРЕК

СЕПТЕМВРИ

 

СТРУМСКА СЛАВА

ЧЕПИНЕЦ

 

ОБОРИЩЕ

ГЕРМАНЕЯ

 

ОФК ПИРИН

БОТЕВ

 

МЕСТА

МИНЬОР

 

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

ВИТОША Д. ДИК.

 

ВИТОША БИСТР.

РИЛСКИ СПОРТИСТ

 

 

 

23 КРЪГ – 21.04.2013 г. /неделя/ – 16.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВИТОША БИСТР.

ВЕЛБЪЖД

 

РИЛСКИ СПОРТИСТ

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

 

ВИТОША Д. ДИК.

МЕСТА

 

МИНЬОР

ОФК ПИРИН

 

БОТЕВ

ОБОРИЩЕ

 

ГЕРМАНЕЯ

СТРУМСКА СЛАВА

 

ЧЕПИНЕЦ

МАРЕК

 

СЕПТЕМВРИ

ПЕРУН

 

 

 

24 КРЪГ – 24.04.2013 г. /сряда/ – 16.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВЕЛБЪЖД

СЕПТЕМВРИ

 

ПЕРУН

ЧЕПИНЕЦ

 

МАРЕК

ГЕРМАНЕЯ

 

СТРУМСКА СЛАВА

БОТЕВ

 

ОБОРИЩЕ

МИНЬОР

 

ОФК ПИРИН

ВИТОША Д. ДИК.

 

МЕСТА

РИЛСКИ СПОРТИСТ

 

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

ВИТОША БИСТР.

 

 

 

 

 

25 КРЪГ – 28.04.2013 г. /неделя/ – 16.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

ВЕЛБЪЖД

 

ВИТОША БИСТР.

МЕСТА

 

РИЛСКИ СПОРТИСТ

ОФК ПИРИН

 

ВИТОША Д. ДИК.

ОБОРИЩЕ

 

МИНЬОР

СТРУМСКА СЛАВА

 

БОТЕВ

МАРЕК

 

ГЕРМАНЕЯ

ПЕРУН

 

ЧЕПИНЕЦ

СЕПТЕМВРИ

 

 

 

М. МАЙ                                      26 КРЪГ – 01.05.2013 г. /сряда/ – 18.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВЕЛБЪЖД

ЧЕПИНЕЦ

 

СЕПТЕМВРИ

ГЕРМАНЕЯ

 

ПЕРУН

БОТЕВ

 

МАРЕК

МИНЬОР

 

СТРУМСКА СЛАВА

ВИТОША Д. ДИК.

 

ОБОРИЩЕ

РИЛСКИ СПОРТИСТ

 

ОФК ПИРИН

ВИТОША БИСТР.

 

МЕСТА

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

 

 

 

27 КРЪГ – 12.05.2013 г. /неделя/ – 18.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

МЕСТА

ВЕЛБЪЖД

 

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

ОФК ПИРИН

 

ВИТОША БИСТР.

ОБОРИЩЕ

 

РИЛСКИ СПОРТИСТ

СТРУМСКА СЛАВА

 

ВИТОША Д. ДИК.

МАРЕК

 

МИНЬОР

ПЕРУН

 

БОТЕВ

СЕПТЕМВРИ

 

ГЕРМАНЕЯ

ЧЕПИНЕЦ

 

 

 

28 КРЪГ – 19.05.2013 г. /неделя/ – 18.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВЕЛБЪЖД

ГЕРМАНЕЯ

 

ЧЕПИНЕЦ

БОТЕВ

 

СЕПТЕМВРИ

МИНЬОР

 

ПЕРУН

ВИТОША Д. ДИК.

 

МАРЕК

РИЛСКИ СПОРТИСТ

 

СТРУМСКА СЛАВА

ВИТОША БИСТР.

 

ОБОРИЩЕ

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

 

ОФК ПИРИН

МЕСТА

 

 

 

 

 

29 КРЪГ – 26.05.2013 г. /неделя/ – 18.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ОФК ПИРИН

ВЕЛБЪЖД

 

МЕСТА

ОБОРИЩЕ

 

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

СТРУМСКА СЛАВА

 

ВИТОША БИСТР.

МАРЕК

 

РИЛСКИ СПОРТИСТ

ПЕРУН

 

ВИТОША Д. ДИК.

СЕПТЕМВРИ

 

МИНЬОР

ЧЕПИНЕЦ

 

БОТЕВ

ГЕРМАНЕЯ

 

 

 

М. ЮНИ                                 30 КРЪГ – 02.06.2013 г. /неделя/ – 18.00 ч.

ДОМАКИН

ГОСТ

РЕЗУЛТАТ

ВЕЛБЪЖД

БОТЕВ

 

ГЕРМАНЕЯ

МИНЬОР

 

ЧЕПИНЕЦ

ВИТОША Д. ДИК.

 

СЕПТЕМВРИ

РИЛСКИ СПОРТИСТ

 

ПЕРУН

ВИТОША БИСТР.

 

МАРЕК

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

 

СТРУМСКА СЛАВА

МЕСТА

 

ОБОРИЩЕ

ОФК ПИРИН

 

 

 

 

                        ЗС на БФС – СОФИЯ СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ В ПРОГРАМАТА.