Начало Препоръчани СК“Бойни Спортове“ завоюва второ място в турнира по самбо за деца в...

СК“Бойни Спортове“ завоюва второ място в турнира по самбо за деца в Перник

Състезателите на СК“Бойни Спортове“ Панагюрище за пореден път доказаха, че са сред най-добрите самбисти, завоювайки ВТОРО МЯСТО в отборното класиране на Турнира по самбо за деца в гр. Перник.
След безапелационни победи, Ивомир Стоянов завоюва първо място в категорията си.
Със сребърен медал се окичи Лазар Шишков. Бронзови медали взеха Радост Чочева, Николета Петрова, Цветомир Добрев и Димитър Добрев.
На крачка от медалите бяха и Татяна Пишмишова, Даниел Джингаров и Венцислав Донов, които се класираха пети.
Турнирът беше част от подготовката на децата за Републиканското първенство, което ще се проведе на 27-28/05 в гр. Панагюрище.