Начало Спорт СК “Панагюрище“ с достойно представяне- Красимира Милкова вицешампионка

СК “Панагюрище“ с достойно представяне- Красимира Милкова вицешампионка

22
0

table-tennis-racquetsПрез този уикенд в град Пловдив се състоя личното първенство на шампионата на южна България до 15 годишна възраст „Млад Олимпиец“- 1-ви етап. Клуба ни се представи достойно, като Красимира Милкова завоюва вицешампионската титла при девойките ,а  Женя Любенова зае 12 място и се класира за втория етап. С това клуба си осигури класиране и участие в отборните финали. Добре се представиха и младите надежди на клуба: Поля Калагларска, Божидар Васев, Димитър Вранчев и Павел Тиманов.

Следващата събота и неделя ще се състои шампионата на южна България за юноши и девойки лично за старша възраст „Млад Олимпиец“ 1-ви етап. Клуба ни ще участва с девойки и юноши, като ще разчита на добро представяне най-вече на девойките: Нелина Петришка, Десислава Ботева, Йоана Ботева и Красимира Милкова.