Начало Спорт СКТМ „Асарел-Медет“ набира деца и кани любители

СКТМ „Асарел-Медет“ набира деца и кани любители

table-tennisСКТМ „Асарел-Медет“ набира деца за подрастващите си групи, съобщи за ПИА треньорката и държавна шампионка при жените Анелия Карова. Тя обясни, че в залата, която са намира в „Ритон Класик“ добре дошли са и любители на тениса. Карова съобщи, че през уикенда Кръстина Иванова завоюва първото място в турнира „Млад Олимпиец“без да загуби гейм при момичетата до 15 години. При момчетата с бронзово отличие е Димитър Калоянов. В същата възраст Илия Воденичаров е на 13-то място, а Георги Ефтимов – на 20-то. Това класиране осигурява участие на отбора на финалите. Същото право извоюваха и момичетата, където към титлата на Кръстина се добавят 23-то място на Катрин Калпакова и 25-то на Красимира Немигенчева. Двете дебютираха на състезание, но въпреки това постигнаха по три победи, съобщи Карова.Тя отбеляза добрата игра и на друг дебютант – Стоян Зайков и благодари на родителите Дончо Ефтимов и Николай Воденичаров за осигурения транспорт.