Начало Спорт Следим на живо: „Оборище: „Беласица“-Петрич 2:0

Следим на живо: „Оборище: „Беласица“-Петрич 2:0

izhvarliha-sadiya-nabil-futbolistСледим на живо поредния мач от Югозападната „В“ група между „Оборище“   и „Беласица“- Петрич. Мачът протича при сериозен зрителски интерес – повече от 600 зрители има на стадион „Орчо Войвода“.

Оборище“ излезе в състав: Дебърлиев, Райков, Узунов, Г.Иванов, Маркес(Дечев), Стойков, Н.Иванов, Нетов, Стоилов, Андреев, Михайлов(Какалов ).

Панагюрци изпуснаха 2-3 положения. Много напрегнат, изнервен мач, три жълти картона за играчи на „Оборище“. Резултатът продължава да е 0:0.

45 минута – гол за Оборище! Стоилов пробива защитата на гостите, а Шейха бележи първия гол за „Оборище“

Начало на второто полувреме

47 и 49 минута – пропуски на Оборище

55 минута – вратарят на Беласица определено заслужава аплодисментите на съотборниците си, след като успя да спаси три почти 100 процентови гола от играчи  на Оборище.

65 минута – Какалов влиза на мястото на Среафим Михайлов

83 минута – 2:0 – гол на Шейха