Начало Спорт Следим на живо: Оборище (Панагюрище) – Септември (София)

Следим на живо: Оборище (Панагюрище) – Септември (София)

Току що на стадион "Орчо Войвода" бе дадено началото на срещата от 20-я кръг на Югозападната "В" група между Оборище(Панагюрище) – Септември(София).

Оборище излязоха в състав: Маринов, Петров, Вергилов, К.Иванов, Кременлиев, М.Петров, Н.Иванов, Манолов, Нетов, Михайлов, Янков (капитан)

Главен съдия на мача е благоевградчанинът Драган Стойков.

Близо 400 души следят срещата на панагюрския стадион.

Мачът започва динамично. Още в 3 минута Оборище откри резултата – 1:0  с гол на Янко Янков от дузпа. Гостите вече  са с човек по-малко, след като фтуболист от Септември спря топката с ръка на гол линията и бе отстранен от играта.

17 минута – 2:0 за Оборище, гол на Алек Манолов от въздуха след центриране на Янков

19 минута – 3:0 – Манолов дублира. Довкара отбита топка след удар на Никола Иванов

23 минута – 4:0 гол на Мишо Михайлов, след асистенция на Кременлиев

Край на първата част, Оборище-Септември 4:0

Текат последните минути на второто полувреме.

Край на мача,  4:0 в полза на Оборище, след пълно превъзходство на нашите футболисти на терена.