34
0

Мария МАСЛЕВА

obor-star

Юношите старша възраст на „Оборище I” гостуваха на връстниците си от ПГГС„Христо Ботев” (Велинград), в мач от четиринадесетия кръг на областното футболно първенство на Пазарджик за подрастващи.

Срещата започна силно за панагюрските футболисти. „Войводите“ контролираха играта и още преди почивката успяха да поведат в резултата с 3:1. Младата футболна надежда Георги Лисков бе автор и на трите гола за „Оборище“, два от които след асистенции на Стойно Солаков и третия след асистенция на Стоян Конов.

През второто полувреме възпитаниците на Илия Новаков-младши излязоха на терена доста разконцентрирани.Подценяването на противника доведе до изравняване на резултата, но грешката бе поправена след страхотния гол от дузпа на Георги Лисков, който оформи крайното 3:4 и донесе на „Оборище“ 3-те точки.