Начало Спорт Старшата на „Оборище“ разгроми тима на „Беласица“ със 7-1

Старшата на „Оборище“ разгроми тима на „Беласица“ със 7-1

62
0

Мария МАСЛЕВА

starsha

Юношите старша възраст “Оборище” 1998/1999, с треньор Илия Новаков-младши, записаха категорична победа в първенството на зона София. Панагюрските футболисти приеха тима на „Беласица“ (Петрич) в мач от седмия кръг. Срещата завърши с резултат 7-1 за „войводите“.

Резултатът беше открит от Ангел Узунов , след изпълнение на пряк свободен удар. Вторият гол бе дело на Георги Арбалиев, след асистенция на Георги Лисков. Третото попадения записа Добромир Ерелийски, след изпълнение на пряк свободен удар. За 4-0 се разписа Ангел Узунов, след пряк свободен удар. Петият гол отново бе дело на Узунов. На полувремето резултатът бе 5-0 за „Оборище“.

През второ полувреме гостите намалиха резултата след точно изпълнение на дузпа, но това не спря головата серия на „войводите“. Шестият гол за „Оборище“ в мача бе дело на Георги Лисков, след асистенция на Матей Джунов. Крайният резултат от 7-1 беше оформен от Петър Ралчев, след разбъркване в наказателното поле на гостите.