Начало Спорт Старшата на „Пан-Волей“ завърши сезона с оспорван домакински мач

Старшата на „Пан-Волей“ завърши сезона с оспорван домакински мач

13
0

Мария МАСЛЕВА

пан-волей-старпа

Юношите старша възраст на „Пан-Волей“ изиграха днес изключително оспорван мач срещу тимът на „Левски“ (Карлово).

Срещата започна силно за панагюрските волейболисти, който доминираха на терена и взеха първия гейм с 25:22. През втората част възпитаниците на Росица Ангелкова излязоха доста по-разконцентрирани на терена и това се отрази както на играта им, така и на точките. Геймът завърши с резултат 12:25. Ситуацията се повтори и в третата част, която отново бе в полза на гостите, този път с 14:25. В четвъртия гейм панагюрският отбор се мобилизира и играта се развиваше „точка за точка“. Играчите на „Пан-Волей“ се бореха до последно, но тимът на гостите успя да вземе частта с 24:26 и съответно мача с 1:3 гейма.

Това бе последния мач на „Пан-Волей“ за сезон 2015/2016. Отборът завърши на шестата позиция в класирането.

Още снимки от мача можете да видите ТУК.