Начало Спорт Стартира турнирът по мини футбол на“Асарел-Медет“. Дербито „Оптикс“ – „Румелия“ приключи при...

Стартира турнирът по мини футбол на“Асарел-Медет“. Дербито „Оптикс“ – „Румелия“ приключи при 2:2

9
0

DSC01276-2Днес стартира традиционният турнир по мини футбол на „Асарел-Медет“, който се организира традиционно преди Деня на миньора. Още в първия ден се срещнаха двама от  фаворитите – „Румелия“ и „Оптикс“, като мачът завърши 2:2.

В същата група Поибрене надделя над „Олимпик“ с 3:2, като победният гол падна в последната минута. Тази вечер домакините от „Асарел“ разгромиха с 5:0 тима на „Детони“. В другия мач „Кобрите“ победиха „Щутгард“ с 3:2.

Утре и вдругиден са следващите два кръга в групите. В четвъртък се играят полуфиналите, а в петък – малкият и големият финал. Началният час на срещите е 18:00 часа, те се играят на двете игрища край зала „Орчо Войвода“.