Начало Препоръчани ВК „Пан волей“ с второ място в Шестия турнир по волейбол за...

ВК „Пан волей“ с второ място в Шестия турнир по волейбол за момичета в Нова Загора

На 28.05.2023 г., неделя, в Спортна зала „Младост“, се проведе Шести турнир по волейбол за момичета. В него взеха участие отборите на „Сливен волей“, ВК „Пан волей – Панагюрище“ и ВК „Загорец“, гр. Нова Загора. Гост беше кметът на Община Нова Загора Галя Захариева, която откри събитието и приветства участниците, като им пожела успех в надпреварата.

Победител стана ВК „Загорец“, гр. Нова Загора. В спора за второто място отборът на Панагюрище се наложи над отбора на „Сливен волей “с 3:0 гейма.

И трите отбора бяха наградени с купа и  медали. Раздадени бяха и индивидуални награди, като за най-добър разпределител отличието получи Ивона Ивова от Нова Загора; най-добър нападател стана Цветелина Динкова от отбора на Панагюрище; най-добър изпълнител на начален удар – Стеляна Пеева от Нова Загора и най-полезен играч – Цветелина Турманова  от „Сливен волей“. Наградите бяха осигурени от Община Нова Загора.