Начало Препоръчани Второ място за 12 годишните ни хандбалистки на зоналното първенство

Второ място за 12 годишните ни хандбалистки на зоналното първенство

На 18 март в гр.Поморие се проведе последният турнир от зоналното първенство на зона „Тракия“ за 12 годишни момичета.

Малките панагюрски хандбалистки изиграха най-силния си турнир за тази състезателна година в зоната,  с две победи и една загуба с минимална разлика.

Въпреки ранното ставане, за да се стигне навреме в морския град, възпитаничките на Карагьозова и Атанасов, в първата среща победиха домакините с 10:4. Във втората среща на нашия отбор победи  Хасково с 14:7.

Третата среща-със Свиленград, която бе без значение за класирането, панагюрските хандбалистки, изиграха по най-добрият начин/ в предишните турнири ,Свиленград ни побеждаваше с разлика 8-10 гола/. Първото полувреме завърши 7:7.Второто полувреме нашите момичета водеха в по-голямата част. Малки грешки, от които се възползваха малките „амазонки“, доведе до краен резултат 14:13 за Свиленград.

Крайно класиране в зоната.
1. Свиленград- 18 т.
2.Панагюрище- 12т.
3.Поморие      -4 т.
4.Хасково        -2т.

Панагюрище бе в състав: Стела Скачкова, Габриела Попова, Антония Кроснарова, Адриана Иванова, Кристияна Предьова, Иглика Драганова, Стиляна Футекова, Антония Раленекова, Ева Дионисова, Даная Бобекова, Гергана Спасова.
Отборът на 12 годишните момичета ще участва на квалификация за класиране на Държавния финал.
Треньорите благодарят на момичетата за добрата игра и на семейство Драганови за  помощта и съпричасността.