Начало Препоръчани Марица – Белово надделя над Миньор-Елшица с 5:1

Марица – Белово надделя над Миньор-Елшица с 5:1

Загуба с 5:1 претърпя Миньор -Елшица в мач от 13 кръг на „Б“ ОФГ-Пазарджик, север.
 Поради контузия от приятелския мач през миналият уикенд на мястото на титулярният вратар Ангел Котов застана Валери Сираков. През първото полувреме Белово бяха по-стегнати в играта си и успяха да вкарат 3 гола. В началото на второто полувреме Миньор върнаха един гол след много добра атака – Васислав Димитров беше голмайсторът.

За съжаление елшичани не успяха да се организират и до края на мача получиха още два гола.

Общото впечатление от играта на Миньор е, че отборът не е в най-оптималната ни форма, с която завърши есенния полусезон.