Начало Спорт Следим на живо: Юношите старша на „Оборище“ посрещат ЦСКА

Следим на живо: Юношите старша на „Оборище“ посрещат ЦСКА

В този момент на стадион „Орчо Войвода“ тече първото полувреме на мача между юноши старша на ФК „Оборище“ и ЦСКА.Около 200 души следят срещата на трибуните.

Гостите откриват резултата в 15 минута.

22-ра минута Георги Георгиев излиза сам срещу вратаря под ъгъл, но ударът му не бе точен
 32-ра минута Кръстев спасява удар от вратарското поле
 37 минута  Солаков се откъсва от защитата, защитник на гостите го събаря, но Гутева не свири нарушение, публиката реагира бурно.
 55-та минута положение за ЦСКА от ъглов удар, удар с глава на номер 15 минава над напречната греда
Досега ЦСКА задържат топката, но създават положения от далечна дистанция, които се отразяват от Кръстев
 55-та минута  – удар за ЦДСА от наказателното поле и Кръстев избива в ъглов удар
 64-та минута  2-0 за ЦСКА ,след контраатака. Трима в червено излязоха срещу двама панагюрци в наказтелното поле.
66 минута от ъглов удар за ЦСКА номер 9 нанася силен удар, който минава край дясната греда на Кръстев.
78-мата минута Запрян Костов получава топката във вратарското поле, но не успява да нанесе удар. Това е най-чистото положение за домакините от началото на мача.
85-та минута  контраатака за ЦСКА  18 номер нанася удар, но Къстев успява да предотврати опасността с две намеси.
Междувременно – Левски бие Пирин – Благоевград с 2-0 и ЦСКА става шампион в групата.
Любопитна подробност е, че горивото за гостуването на ЦСКА в Панагюрище е платено не от клуба, а със средства, събрани от играчите.