Начало Спорт Юношите старша на „Оборище“ загубиха с 0:5 от „Левски“ – София

Юношите старша на „Оборище“ загубиха с 0:5 от „Левски“ – София

40
0

oborishteЗагуба 0:5 претърпяха юношите на „Оборище“ в домакински мач срещу „Левски“ – София. Срещата от Зона „София“ се игра днес следобед при изключително лоши атмосферни условия – под непрекъснат дъжд и осеян с локви терен.

В 25-та минута на първото полувреме гостите поведоха с 1:0, след  като техен играч засече центриране от корнер. Въпреки това панагюрци даваха сериозен отпор. В края на полувремето, след грубо влизане на играч на „Левски“, бе контузен Димитър Узунов. На негово място влезе Запрян Костов. Променената схема на игра в съчетание с лошите атмосферни условия дадоха своето отражение и панагюрци допуснаха още четири гола във вратата си. Мачът завърши при 0:5.

Съставът на „Оборище“: Кръстьо Кръстев, Димитър Узунов(Запрян Костов), Мартин Кунтов, Георги Георгиев(капитан), Добромир Каменски, Васил Василев, Благой Господинов, Георги Лисков, Стойно Солаков, Христо Кукев.