Начало Спорт Юношите старша на „Пан – Волей“ отстъпиха с 3:0 на „Хебър“

Юношите старша на „Пан – Волей“ отстъпиха с 3:0 на „Хебър“

15
0

Мария МАСЛЕВА

voleybolВ 7-ия кръг от държавното първенство по волейбол юношите старша възраст на „Пан-Волей“ претърпяха домакинска загуба. Мачът се игра днес от 14:00 часа в спортната зала „Орчо Войвода“. Съперник на нашите бе отборът на ВК„Хебър“-
В първият гейм възпитаниците на Росица Ангелкова и Аймен Макхарби претърпяха сериозна загуба с резултат 12:25. Във вторият гейм юношите се стегнаха и показаха добра игра, но въпреки това, точките отново бяха в полза на „Хебър“ – 15:25. Третият гейм беше най-силният за панагюрските момчета, но въпреки положените усилия геймът завърши с резултат 16:25 за противниците от „Хебър“.
След бързо протеклата среща, в рамките на 52 минути, юношите старша възракт на „Пан-Волей“ загубиха с 3:0.

Състав на „ Пан Волей” : П. Варадинов, С. Дюлгяров, С. Ефтимов, З. Радев, С. Муховски, С. Димитров, П. Бодуров, К.Бояджиев, И. Ненчев, С. Шишков, Ц. Кузманов, Е. Ланджев.
Капитан: П. Ангелов
Треньор: Росица Ангелкова и Аймен Макхарби

Състав на „Хебър“ : Й. Йорданов, П. Младенов, С. Рашков, А. Катранков, Л. Кошлуков, Х. Чоперков, К. Писков, А. Асенов, Д. Николов.
Капитан: Д. Вълков
Треньор: Иван Иванов