Начало Спорт Юношите старша възраст на „Пан-Волей” стартираха със загуба участието си в държавното...

Юношите старша възраст на „Пан-Волей” стартираха със загуба участието си в държавното първенство (ВИДЕО)

104
0

Мария МАСЛЕВА

uno-pan-vol

Със загуба стартира участието на юношите старша възраст на ВК„Пан-Волей” в държавното първенство. Съперник на панагюрските волейболисти в първия им мач бе тима на „Родопа”(Смолян). Срещата се проведе днес от 14:00 часа в тренировъчната зала “Арена Асарел”.

Първият гейм започна добре за гостите. Още от самото начало те успяха да натрупат преднина, но в средата на гейма панагюрските волейболисти обърнаха резултата и взеха гейма с 25:19.

Добрата серия за „Пан-Волей” продължи и през началото на втория гейм и те съумяваха да водят с по една-два точки аванс, но играчите на „Родопа” успяха да изравнят, след което бързо напреднаха в резултата, оставяйки домакините доста назад. Геймът завърши с резултат 20:25 в полза на гостите.

През третата част играта бе под контрола на гостите, които не дадоха почти никакъв шанс на панагюрските момчета да се разпишат. По този начин геймът отиде категорично при „Родопа” с 9:25.

В началото на четвъртия гейм панагюрските волейболисти показаха много по-концентрирана игра и успяха да поведат в резултата. В средата на частта гостите успяха да изравнят, след което поведоха и взеха гейма с 19:25 и съответно мача с 1:3 гейма.

Състав на „Пан-Волей”: 1. П. Ангелов (к), 2. Ат. Воденичаров, 3. П. Варадинов, 6. Г. Гърчев, 7. П. Кърпаров, 8. Ст. Муховски, 9. Ст. Димитров, 10. Цв. Кузманов, 11. Ст. Дюлгяров, 12. Ал. Борисов, 19. Ст. Шишков, 13. Е. Ланджев (л), 15. К. Бояджиев (л). Треньор: Росица Ангелкова

Състав на „Родопа”: 3. Ас. Донев, 5. И. Профиров, 6. К. Даварски, 7. Т. Аръчков, 8. Г. Фисински (к), 9. Ст. Игнатов, 10. В. Узунов, 11. З. Пандевски, 12. Ал. Павлов,13. М. Узунов, 15. Ил. Калфов. Треньор: Ив. Фисински.

Съдийски екип: Ив. Димитров, Ан. Влахов и Хр. Димитров

На 8 ноември 2015 година, от 14:00 часа в пловдивската зала „Лаута” юношите старша възраст на „Пан-Волей” ще гостуват на „Локомотив 1926”в мач от втория кръг на държавното първенство.