Начало Спорт 12-годишните момичета на ХК „Панагюрище“ втори във временното класиране

12-годишните момичета на ХК „Панагюрище“ втори във временното класиране

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На 18 декември в зала Арена Асарел се проведе вторият кръг от Регионалното първенство по хандбал за 12 годишни момичета. Панагюрските хандбалистки записаха три победи.В първата среща се наложиха над Свиленград с резултат 16:4/11:1 на полувремето/.Втората среща победихме отбора на Топлика с резултат 11:6/9:2 на полувремето/.Третата среща с отбора на Хасково бе спечелена служебно с резултат 10:0,поради неявяване на отбора.След изиграните срещи отборите на Панагюрище и Сливница са с по 7 точки ,но Сливница е с по-добра голова разлика и панагюрският отбор ще зимува на второ място във временното класиране.
Състав на 12 годишните :Венета Николова ,Божидара Карагьозова,Цветелина Пашова,Адриана Тошева,Деница Реджова,Дарина Кирилова,Станислава Петрова,Даниела Куртакова,Аделина Футекова,Микаела Славейкова,Станимира Богоева,Тони Стефанова,Теодора Панова,Петя Юрукова
На 20 декември,отново в зала Арена Асарел се проведе първият кръг от Регионалното първенство при 16 годишните девойки.Първата среща на панагюрските девойки бе срещу силният отбор на Хасково.Равностойна игра до средата на второто полувреме показаха панагюрки,но след това се поотпуснаха и позволиха на гостенките да поведат в резултата.Срещата завърши с победа за Хасково 28:23 /13:12 на полувремето/Втората среща нашите хандбалистки изиграха безупречно,побеждавайки отбора на Сливница с резултат 25:16 /12:9 на полувремето/
Състав на отбора:Стоянка Варадинова,Стиляна Добрева,Йоана Робова,Катрин Чочева,София Пашова,Марина Чардакова,Мария Маслева,Стефани Навущанова,Веселина Червенкова,Станислава Чакърова,Елена Ралчева,Славка Иванова,Мирослава Петрова , Николета Иванова..
Панагюрище ще бъде домакин на Държавният финал за 16 год. девойки през месец юни.

Треньорите Карагьозова и Атаносов са доволни от представянето на всичките отбори на клуба през есенното първенство.
Ръководството на ХК Панагюрище пожелава на всички състезателки и техните семейства ВЕСЕЛА КОЛЕДА и ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА !