Начало Спорт Младшата на ХК „Панагюрище” си извоюва три победи в Сливница

Младшата на ХК „Панагюрище” си извоюва три победи в Сливница

16
0

Мария МАСЛЕВА

hk-panagurishte-mladsha

Днес ХК „Панагюрище” взе участие в турнир за девойки младша възраст 14 години. Домакин на състезанието бе тимът на „Никиспорт”. Мачовете се играха  в зала „Арена- Сливница”.

Освен панагюрския тим, в турнира участваха отборите на „Хасково” и „Реал” (Суходол) и домакините от „Никиспорт” (Сливница).

Мачовете се играха по системата „всеки срещу всеки”. Всяка среща траеше по две полувремена по 15 минути.

Първата среща за тима на „Панагюрищебе срещу „Хасково”. В нея панагюрки надвиха с 1 точка съперничките си и взеха мача с резултат 13:12.

Във втората си среща ХК „Панагюрище се изправи срещу домакините от  „Никиспорт”.  Тя завърши 12:8 в полза на нашите момичета

Най-категоричната победа за ХК ”Панагюрище” в днешния ден бе срещу „Реал” Суходол. Възпитаничките на Любка Карагьозова и Георги Атанасов разгромиха противничките си с 14:6.

Турнирът бе част от програмата за есенния полусезон на състезателната 2015/2016 на БФХ Зона „Тракия”.