Начало Спорт Оборище на стъпчица от „Б“ група с победа в Сандански

Оборище на стъпчица от „Б“ група с победа в Сандански

obori6te

Тимът на „Оборище“ е на малка стъпка от класирането на първо място в Югозападната „В“ група и влизането в професионалния футбол. Голямата крачка бе направена днес на стадиона в Сандански срещу местния „Вихрен“. Домакините изненадващо поведоха още в началото, но Маркес бързо върна гола и затвори полувремето при равен резултат. В 55-та минута Дани Младенов продължи невероятната си голова серия, а в края на мача Денис Стоилов доведе нещата до логичното 3:1. След мача щастливият президент Илия Анчев заяви, че е доволен от характера, показан при негативния развой на мача, както и от играта през второто полувреме. За да се гарантира класирането в следващите три мача „Оборище“ трябва да вземе минимум 6 точки. В неделя приемаме на „Орчо Войвода“ „Рилски спортист“, след това предстои гостуване в Сливница. Най-големият успех в историята на „Оборище“ вероятно ще бъде отпразнуван на 31 май в Панагюрище след мача срещу опашкаря „Спортист“ Своге.