Начало Спорт Старшата на „Пан-Волей“ стартира със загуба пролетния дял на държавното първенство

18
0

Мария МАСЛЕВА

uno-pan-vol

Със загуба стартира участието на юношите старша възраст на ВК„Пан-Волей” в пролетния дял на държавното първенство. Съперник на панагюрските волейболисти в мача бе тимът на „Родопа”. Срещата се проведе днес от 14:00 часа в Смолян.

Мачът започна добре за панагюрските волейболисти, които взеха първия гейм с 25:22. За жалост превъзходството им не продължи дълго и домакините надвиха в следващите три гейма, съответно със 17:25, 17:25, 16:25 и взеха мача с 3:1 гейма.

Това е вторият сблъсък между двата тима. Предишния мач се игра в началото на ноември миналата година в панагюрската зала „Арена Асарел“ и завърши отново с резултат 3:1 гейма в полза на „Родопа“.

На 14 февруари 2016 година, от 14:00 часа момчетата на Росица Ангелкова ще приемат тимът на „Локомотив-1926“ в мач от деветия кръг на държавното първенство.