Начало Без категория Злато,сребро и бронз за СК„Бойни спортове“ от Международен турнир по джудо

Злато,сребро и бронз за СК„Бойни спортове“ от Международен турнир по джудо

На 29 септември в Габрово се проведе Международен турнир по джудо за момчета и юноши младша възраст. В него се включиха над 20 клуба от България, Гърция и Румъния. СК„Бойни спортове“-Панагюрище взе участие с 5 състезатели. Георги Динков в категория плюс 66 кг. дублира златния си медал от Пловдив миналата седмица и отново стана първи. И в двата турнира Динков се бори както в своята, така и в по-горна възрастова група, като при по-големите завоюва бронз.

Виктор Танковски спечели сребърен медал в категория 46 кг, като преди седмица в Пловдив Танковски бе трети. В категория 55 кг. Ивелин Танковски завоюва бронзов медал. Достойно се представиха Мартин Кеков и Стивън Йорданов, които през миналата седмица станаха съответно втори и трети, но на това състезание не успяха да стигнат до медалите. Момчетата бяха водени от треньорката си Милена Хъркова, която е доволна от представянето им.