Начало Препоръчани Дубъла на Оборище и Брацигово завършиха 1:1

Дубъла на Оборище и Брацигово завършиха 1:1

При резултат 1:1 завърши мачът на дублиращия отбор на ФК Оборище  срещу ФК Брацигово. Срещата от третия кръг на „А“ ОГ се игра на 6 септември, на наш терен, като в състава на Оборище бяха и двама 15-годишни юноши – Христо Маринов и Димитров.

Гостите откриха резултата с гол на Манчев, но 10 минути по-късно домакините изравниха с гол на Велко Балабанов. През втората част панагюрци имаха няколко пропуснати възможности, а главният съдия на мача спести червен картон на гостите, след като Делчо Сираков се откъсна, а футболист на Брацигово влезе с шпагат и го събори.
Състав на Оборище II: Нонов, Минчев, Кроснаров, Богоев, Христо Маринов, Раленеков, Воденичаров, Янко Маринов, Димитров, Балабанов, Сираков